Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kambale per femra me qafe te gjate, model super i vecante. Material lekure dhe llastiku. Vijne ne ngjyre te zeze dhe e logo "Fendi", "Dior" dhe "Valentino". Komode dhe shume praktike per ne perditshmeri. Numrat ne gjendje: 36 - 40.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#74735

Kategori: Kepuce & Canta, Këpucë femra, Kambale

Shoes Paradise
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shoes Paradise
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.