Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cizme me pellush per vajza, stili "UGG". Çizme të bëra prej lëkure natyrore me cilësi të lartë dhe ne brendesi me pellush qe femijet tuaj mos t'a mdjejme aspak te ftohtin. Tabani është ndërtuar me teknologjinë EVA dhe UGGpure. Dizajn shume i bukur si ne foto. Modeli vjen ne ngjyren e zeze. Gjendje ne numrat: 21 - 35.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Shoes Paradise
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shoes Paradise
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.