Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jastek Memory Foam me ekstrakte Kamomil, Aloe Vera dhe Levander. Vajrat esencial qetesojne trupin dhe relaksojne mendjen. Forma anatomike e ben te përshtatshme per cdo pozicion gjumi. Përshtatet në mënyrë të përkryer me formën dhe presionin e trupit, mbështet në mënyrë të përkryer kokën, qafën dhe shpinë, dhe lehtëson trupin ndërsa fle. Mundeson qendrimin perfekt dhe te duhur te trupit. Struktura e veçantë me vrima siguron ajrosjen e duhur duke parandaluar lageshtine dhe djersitjen. Ideale pe¨r nje¨ gjume¨ perfekt.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#74616

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jastek

Sas Home Collection
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Sas Home Collection
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.