Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set dopio me nje dizajn te bukur dhe unik qe do i japin tjeter pamje dhomes tuaj. Me motive te vacante shumengjyreshe te kombinueshme lehtesisht me cdo stil mobilimi. Seti eshte material 100% pambuk me mbushje dhe perfshin: mbulesen me permasa: 220 x 240 cm dhe 2 kellefe per jastek me permasa 60 x 80 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Sas Home Collection
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Sas Home Collection
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.