Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tenxhere multicooker Hoffman, miodeli: HF-0889. Cilesi e larte gjermane. Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas, me kombinimin: tenxhere elektrike dhe tenxhere me presion. Perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull. Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit. Mund te zgjidhni vete programet e gatimit sipas deshires. Ushqimi ruan shijen e tij origjinale. Material inoks qe nuk ngjit. Sistem mbrojtes. Kapaciteti 6 litra te mjaftueshme per cdo familje. Klasi i konsumimit te energjise: A+++. Vjen sebashku me siten per gatimet me avull dhe rrjeten per friteze. Fuqia 1000 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#69052

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.