Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shapka per femra & meshkuj. Dizajn modern te markes "Adidas" me printe florale dhe ngjyra te shume-llojshme. Material cilesor, teper praktike dhe komode per ne perditshmeri. Numrat: 36-44.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#66695

Kategori: Kepuce & Canta, Këpucë Meshkuj, Shapka

Shoes Paradise
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shoes Paradise
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.