Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Spray dielli, Spray ideal per mbrojtje ndaj rrezeve te diellit ne kete sezon; Te paisur me kolagjen duke shtuar mbrojtjen ndaj rrezeve infrared; Gjen perdorim tek cdo lekure normale dhe eshte rezistent ndaj ujit; Me SPF 50+, 70+ ose 90+; Kapaciteti 230 ml.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Home Dekor
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Dekor
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.