Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Koleksioni me i ri i sandaleve per femra. Me take te ulet dhe rripa. shume te kombinueshme me cdo veshje. Vijne ne ngjyren e zeze, te bardhe dhe portokalli. Numrat: 36 - 40.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#66131

Kategori: Kepuce & Canta, Këpucë femra, Sandale

Shoes Paradise
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shoes Paradise
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.