Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mixeri i dores "Rosmarino Infinity", Kodi: VP1299, është një pajisje thelbësore për përzierjen e ushqimeve të ndryshme në kuzhinë. Me prekjen e një butoni, ju do të arrini strukturën e përsosur të supave, salcave dhe përbërësve të tjerë për vaktet tuaja. Me 2 shpejtësi mund të përgatisni 2 struktura të ndryshme përzierjeje. Mikseri është ideal për përgatitjen e ushqimit për fëmijë, por edhe smoothie te ndryshme. Forma ergonomike dhe dizajni minimalist në të zezë dhe çelik inox do të kënaqin të gjithë dashamirët e elegancës në kuzhinë. Me një tas përzierje 700 ml dhe shkallë matëse. Fuqia: 600W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#65936

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.