Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peshqir plazhi Svilanit me dizajn ne forme cupcake shumengjyresh. Kodi: VP0433. ?Një peshqir modern i domosdoshëm per në plazh ose pishinë. Material 100% pambuku. Qëndrueshmëria e jashtëzakonshme mundeson thithjen dhe tharjen e shpejtë. Mund te lahet ne lahet në 40 ° C. Permasat: 108 x 150cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#65881

Kategori: Produkte Plazhi, Canta & Peshqire, Peshqire

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.