Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Infinity. Kodi: VP1297. Blender i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Motori i fuqishëm dhe i qëndrueshëm 1400 W ju lejon të përgatitni shpejt pije frutash/perimesh, të përzieni imët supa/salca ose të përgatisni ushqim për fëmijë. Thikat e çelikut të pandryshkshëm shkatërrojnë edhe ushqimin më të vështirë: akullin, frutat e ngrira ose arrat. Mund ta përdorni gjithashtu për të bluar fasule, kafe ose mish. Pjatat tuaja të preferuara do të jenë gati brenda vetëm disa minutash, për të gjithë familjen. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Me shume nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#65701

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.