Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peshqir plazhi nje-ngjyresh me dizenjo versace, material shume cilesor mikrofiber 100 % pambuku qe thithin shume mire lageshtiren. Dizenjo me nje punim teper te vecante dhe vjen ne ngjyra te ndryshme verore te pershtatshme per cdo person.Permasa 70 * 140 cm. Nga njera eshte per te thithur lageshtiren, dhe nga ana tjeter mund ta perdorni per tu shtrire pasi nuk ngjit reren. Ne ngjyrat: i zi,pana,gri,i verdhe,bizele,lejla,bojqielli,blu e erret,roze,kaf,i kuq.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62879

Kategori: Produkte Plazhi, Canta & Peshqire, Peshqire

Sas Home Collection
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Sas Home Collection
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.