Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set me carcafe dopio; Set kaq modern qe nuk duhet t'i mungoje dhomes tuaj, material i plote, imitim sateni i nje cilesie te larte; Set kaq i vecante qe permban carcafin, zarfin dhe kellefet e jastekut; Me permasa te carçafit 230 x 250 cm, te zarfit 230 x 250 cm dhe te kellefeve 60 x 90 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62591

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Carcaf

Sas Home Collection
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Sas Home Collection
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.