Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

At Zef Pllumi është përsonalitet që ka ruajtur parimet e normat e fisnikisë shqiptare, kodin e njerëzisë, që nuk trazohet nga çasti e nga rasti, për të ruajtur sistematikën e mendimit e të veprimit. Përndryshe nuk do të mund të plotësonte rolin e misionarit të ringjalljes së vlerave në botën e çorganizuar shqipatre.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62566

Kategori: Libra, Libra, Shkencor & Studimor

Shtepia botuese Albas
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shtepia botuese Albas
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.