Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dija jonë mbi biologjinë bazohet në aftësinë për të ngritur pyetje dhe për të vërtetuar hipoteza. Qëllimi i këtij udhëzuesi punësh eksperimentale është inkurajimi i studentëve të biologjisë, bioteknologjisë, nxënësve, mësuesve të shkollave të mesme dhe të gjithë kërkuesve të pasionuar, për t’u marrë me kërkim shkencor, për të fituar përvojë dhe për të ndier kënaqësinë që të jep zbulimi, si dhe përgjigjja ndaj pyetjeve apo hipotezave të ngritura dhe vrojtimi i proceseve fiziologjike. Ky libër është një udhëzues për të pasionuarit pas biologjisë, për t’u dhënë përgjigje hipotezave të tyre nëpërmjet punëve të laboratorit dhe eksperimenteve.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62564

Kategori: Libra, Libra, Shkencor & Studimor

Shtepia botuese Albas
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shtepia botuese Albas
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.