Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Nga i njëjti autor: Mërzi e zezë, 1998; Bukuria e zemërimit, 1999; Vjeshta e shpirtit, 2000; Sagë, 2004.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62542

Kategori: Libra, Libra, Shkencor & Studimor

Shtepia botuese Albas
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shtepia botuese Albas
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.