Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Studiues, estet dhe kritik i letërsisë dhe arteve, ish drejtor i Institutit të Lartë të Arteve, petagog i estetikës dhe shef i Sektorit, shkencor të Filozofisë në Universitetin e Tiranës, studiues i njohur i vepres së shkrimtarit Ismail Kadare.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62539

Kategori: Libra, Libra, Shkencor & Studimor

Shtepia botuese Albas
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shtepia botuese Albas
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.