Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kasetofon me Bluetooth. Per te bere udhetimin tuaj ne makine me te bukur, me muziken tuaj te preferuar! Fuqia e volumit ne 4 porta: 4x65W. Mund ta lidhni me smartphone-in tuaj. Suporton: FM Radio, MP3Player, USB, SD Card. Frekuenca e Radios ne diapazonin 87.5-108Mhz.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#60719

Kategori: Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Super Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Super Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.