Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ventilator Breixo BV-2602K, 30". Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit. Ky ventilator me 3 flete helike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: mural. Rrjedhja e ujit: 170 m3/min. I disponueshem ne ngjyre te zeze.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#60633

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ventilator

Ozone Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ozone Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.