Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ventilator per ambjente te jashtme Electra 26". Modeli: EV-2606MU. Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit, kapacitet 52 liter. Hedhja e ujit ne menyre centrifugale, trashesia e rrjetes 2.2 mm. Ky ventilator me 3 flete helike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: tokesor. Permasa: 67 cm. Rekomandohet te perdoret ne distanca 25-40 m2. Rrjedhja e ujit: 138 m3/min.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#60630

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ventilator

Ozone Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ozone Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.