Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Biciklete 28" Max City Man 7.0. Madhesia e Rrotave : 28’’ x 19. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut: Alumin i dyfishte. Madhesia e diskut: I larte 19mm. Sedilja: Vader. Lloji i Pedaleve: Metali; Shume komode.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ozone Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ozone Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.