Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Çantë shpine për laptop. Rezistente ndaj ujit. Shume praktike dhe e rehatshme. Mund te kombinohet lehte edhe me cdo veshje, Kapaciteti: 20-35 l. Përmasa: 30 x 14 x 45 c. Pesha: 0,75 kg. Vend te pershtatshem per daljen e kufjeve. Ngjyra: gri me te zeze;

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#60227

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta meshkuj, Çanta Shpine

Ozone Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ozone Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.