Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set me drita te perparme dhe te pasme per bicikleta MAX F-112. Seti permban: 1 drite para biçiklete, 1 Drite e pasme LED, pjesa montuese e drites se perparme te biçikletes.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ozone Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ozone Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.