Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite e pasme me USB per biciklete MAX RBL-23. Materiali-PC case ; LED-Llambë me shkëlqim të lartë; Ngjyra LED-E kuqe; Ngjyra e kasës: E zeze + portokalli; Furnizimi me energji elektrike-USB me bateri litium polimer e rikarikueshme; Ne 3 forma te ndryshme: zemer, rreth dhe kocke. Shume e thjeshte per tu instaluar.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ozone Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ozone Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.