Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Korse per femra. Modeli: NY-32. Kjo eshte korseja perfekte per tonifikimin e belit te femrave. Do te vini re rezultate te mrekullueshme ne shume pak kohe! Shume praktike dhe komode, mund ta vishni kudo dhe ne cdo kohe, pasi eshte e padukshme nen rroba. Material elastik, perputhet ne menyre ideale me format e trupit. Masa: Standarte. Ngjyra bezhe.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#60164

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Të Brëndshme

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.