Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set kaq i bukur intimo per femra, me dizanj kaq te vecante, teper komod, ne ngjyrat: i bardhe, i zi dhe i kuq, masat: S-XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#57688

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Të Brëndshme

Intimo Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Intimo Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.