Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fshese me korent Ariete modeli: 2754, me nje dizanj elegant Ideale per te pastruar te gjitha llojet e siperfaqeve me lehtesi dhe pa shume mundim, Me filter Hepa qe kap edhe grimcat me te imeta, Teknologjia: Me Ciklone. Depozita e Pluhurit: 3.5 liter. Fuqia 700 W. Ekonomike pasi konsumon shume pak energji.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.