Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Beres per omlete Ariete modeli: 182, paisja e duhur per pergatitjen e omletave apo petullave te shijshme, pllake e brendshme me siperfaqe qe nuk ngjit, indikator drite, fuqia: 700 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56597

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.