Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Ariete Modeli: 561, i duhuri per pergtitjen e smoothieve te shijshem, me 2 nivele shpejtesi, ene shtese per bluarjen e kafes, kapaciteti: 800 ml, fuqia: 300 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56593

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.