Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Thekse Buke Ariete Modeli: 156GR, Me kapacitet per thekjen e 4 feta buke njekohesisht, Me 6 nivele te ndryshme thekje dhe nxjerrje automatike e fetave, Me tabaka per mbajtjen e therrmijve te bukes, Fuqia 1600 W. Ngjyre jeshile.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56583

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.