Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Nje kompozim kaq i bukur me fruta te thata, ne nje kuti paketimi kaq te bukur ne forme shkronje dhe mesazh te kartoni qe e zgjidhni sipas deshires, do jete nje surprize unike per kedo ne cdo rast!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56546

Kategori: Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Personalized & More
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Personalized & More
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.