Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xiaomi MI 10T Pro, prodhim i vitit 2020, Funksionon me SIM te dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 6,67 inç dhe rezolucion 1080 x 2400 piksel. CPU: Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585), Me memorie qe arrin 8/256 GB. kamera e trefishte: 108 MP, f/1.7, 26mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, OIS, Bateria e tij eshte 5000 mAh, e palevizshme, karikohet shpejt 33W. Me përmasa:165.1 x 76.4 x 9.3 mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56384

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Tech Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Tech Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.