Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xiaomi Poco M3, prodhim i vitit 2020, Funksionon me SIM te dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ka nje ekran me madhesi 6,53 inç dhe rezolucion 1080 x 2340 piksel. CPU: Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver), Me memorie qe arrin 4/64 GB. kamera te trefishte: 48 MP, f/1.8, (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF, Bateria e tij eshte 6000 mAh, e palevizshme, karikohet shpejt 18W. Me përmasa 162.3 x 77.3 x 9.6 mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56381

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Tech Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Tech Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.