Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Amazfit Bip U Pro smartwatch, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres ne 24 ore, gjumin, nivelin e oksigjenit etj. Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Paisur me GPS, Madhesi ekrani: 1.43 inch, Mban karikim per nje kohe te gjate

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56365

Kategori: , ,

Tech Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Tech Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.