Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set intimo per femra, me dizanj kaq te bukur me dantelle, teper komode, ne ngjyrat: te zeze, jeshile dhe te kuqe, masat: S, M, L.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#55098

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Të Brëndshme

Intimo Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Intimo Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.