Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set i kompletuar per femrat 3 ne 1! Permban: Parfum + xhel per dushin 75 ml + locion trupi 75 ml. Arome e kendshme! Ne nje paketim mjaft te bukur mund te jete nje dhurate ideale per nje person te dashur!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#55047

Kategori: Bukuria & Shendeti, Parfume, Femra

Personalized & More
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Personalized & More
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.