Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kreher flokesh, Dizenjuar per perdorim nga meshkujt, Ideale per te shtrire floket, I pershtatshem gjithashtu edhe per krehjen e mjekres, Ngrohet në 15 sekonda pas ndezjes, Nivele te rregullueshme te temperatures: 160 ° C-180 ° C, Efekti i cili mund të zgjasë gjatë tërë ditës, Dorezë portative dhe ergonomike për kapje të rehatshme, gjatesia e kabullit: 120 cm, Dimensionet: 19 * 4 * 3cm, e palosur: 12 * 5 * 4cm. .

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.