Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Projektor me drita per te zbukuruar dhe dhene gjalleri ambienteve tuaja gjate festave, Mund ta vendosni ne oborr dhe efekti qe do pasyrohet ne fasaden e shtepise tuaj do jete mahnites, Pajisur me drita LED ju ofron nje pamje të ndritshme dhe të bukur me pika shumengjyreshe,Mund ta perdorni ne ambientet e brendshme apo te jashtme, ideale per festat e Vitit te Ri, Krishtlindje, apo festa te tjera. I papershkrueshem nga uji.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53445

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.