Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Samsung Galaxy A30, Telefoni me permasat 158.5 x 74.7 x 7.7 mm. Pjesa e perparme e tij eshte e ndertuar prej xhami, mbrapa plastike eshte i pajisur me kornize plastike. Funksionon me SIM te vetem (Nano-SIM) ose ose SIM i dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë). Ekrani i tij ka nje madhesi rreth 6.4 inç, 100.5 cm 2 dhe rezolucion 1080 x 2340 piksel. Memoria e tij ka kapacitet deri ne 32 GB RAM 3 GB. I pajisur me sensoret: Gjurmë gishtash (montuar në pjesën e pasme), akselerometër, xhiro, afërsi, busull. Bateria e tij eshte 4000 mAh, e pa lëvizshme dhe karikohet shpejt (15W).

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53350

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Celularë

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.