Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jastek 3 ne 1 Kodi: KK-141, Jasteku multifunksional qe i duhet cdo kujt, ideal per te mbajtur tabletet apo smartphonet e medhenj qe te dergoni e-mail, te shkruani apo shikoni nje film, dizajn me kater cepa te bute te cilat kapin pjeset anesore te tabletit tuaj, mban tabletin tuaj si te mbyllur me celes,nuk e le ate te bjere ne pozicion te kundert,madje edhe gjate tronditjeve. Ka hapesire per fishen e kufjeve,me dy llastiket anesore ju mund ta vendosni dhe kapni kudo edhe ne koken e sediljes se makines dhe te shihni filma. Kthehet lehtesisht ne nje jastek per qafen tuaj, per qendrimin ne makine apo kudo te deshironi.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53238

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jastek

Super Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Super Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.