Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Makine me telekomande Kodi: K101-53, e duhura per argetimin e vogelusheve, me 2 alternativa qe mund ta ngase vete femija, por me ane te telekomandes e komandon drejtimin e makines edhe prinderi. Paisur me rripa sigurimi dhe sedile shume e rehatshme. Bori, muzike dhe lidhje me mp3 ose karte memorie, Goma te pershtatshme per cdo lloje terreni. Me bateri te rikarikueshme.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53226

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Super Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Super Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.