Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bokse per meshkuj Polo Ralph Laurent, material cilesor pambuku, Teper te rehatshme, 3 cope ne paketim. Masa: S-3xl.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53139

Kategori: Fashion, Veshje Meshkuj, Të Brëndshme

Intimo Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Intimo Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.