Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kostum sportiv per femra, me dizanj te bukur, material i bute velvet, masat: S-3XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#52254

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Veshje Sportive

shopaholic
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
shopaholic
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.