Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Spraj lustrues per makine, me nej formule te vecante 3 ne 1 eleminon ne meyre te shpejte te gjitha papasterite dhe yndyrat nga siperfaqja e makines suaj, vesh makinen me nje shtrese qeramike e cila sherben si mburoje per te dhe i jep nje shkelqim te bukur, e pershtatshme per perdorim ne cdo automjet, Vjen se bashku me lecken per pastrim e cila perbehet nga material mikrofiber. Sasia: 236 ml.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#52165

Kategori: , ,

Car Accessories
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Car Accessories
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.