Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mushama kundra shiut per vogelushet tuaj, mbron ne menyre perfekte qe te mos lageni duke qene se eshte 100 % rezistente ndaj shiut, e lehte paisur edhe me kapuc, mund ta perdorni sa here te doni, me dizenjo te bukura me personazhet vizatimore ne ngjyrat roze dhe blu.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Trixie Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Trixie Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.