Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

iPhone 11 ka dy kamera me nga 12-megapiksel secili: njëra është me kënd super të gjerë dhe tjetra me kënd të gjerë. Po ashtu iPhone 11, ofron mbështetje për Night Mode, Portrait Mode dhe fotot HDR me 326 piksel. I pajisur me ekran LCD 6.1-inç. iPhone 11 është rezistent ndaj ujit per nje afat kohor 30 minuta deri ne thellësine 2 metër. iPhone 11 vjen me 64GB, 128GB dhe 256GB memorie.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#51410

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Celularë

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.