Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kanatiere Korse per femra 2 ne 1 Modeli: NY-55, Permban nje korse per pjesen e belit me nivele te rregullueshme per ta fiksuar ashtu sic duhet dhe nje kanatjere me zinxhire, Dizenjuar per te djegur kilogramet e tepert dhe formuar belin e holle qe deshironi, Material neoprene qe nxit djersitjen, E rehtashem dhe komode gjate perdorimit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#51261

Kategori: , ,

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.