Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Aparat oksimeter, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në 8 sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, Gama per matjen e oksigjenit ne gjak: 0% ~ 100%, Gama per matjen e pulsit:30-250 bpm, Saktesia: +/-2 BPM ose plus/ minus 2%. i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Tech Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Tech Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.