Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rrip dobesimi per femra 3 ne 1, Ideal per djegien e kalorive ne pjesen e belit duke ju dhuruar nje bark te sheshte si dhe formon vithet dhe kofshet, permireson qarkullimin e gjakut dhe lehteson dhimbjet e muskujve rreth ijeve dhe pjeses se poshtme te shpines, bërë nga materiali i lehtë neoprene i projektuar për të parandaluar akumulimin e djersës, Fleksibël dhe i rehatshëm per ta veshur kudo si: çiklizëm, vrapim, sauna, trajnime dhe stërvitje të tjera.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#50141

Kategori: Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.