Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

MODELI: 2864, Ibrik modern me nje model te sofistikuar dhe me nje dizajn elegant, i perkryer per te bere cajin tuaj ashtu sic e deshironi. I pajisur me nje filter te integruar dhe te lehte per t'u lare, me sistem mbylljeje automatike dhe nje dorezë ergonomike, ky kazan është plotësisht i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur, partneri ideal për të shijuar momente relaksuese.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49956

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.